Rumek i Whisky
Data urodzenia
Kastracja
Nie
Szczepienia
Nie
Testy FIV_FELV
Nie

WHISKY - MA DOM

 

Rumek & Whisky szukają ciepłego domu.

Rumek to żywy kocurek, niezmiernie ciekawy otaczającego go świata. Jest szybki, zwinny i bardzo chętny do wszelkiej zabawy. Gania za różdżką, czy piłeczka jak szalony. Wciąż nie mogę wyjść z podziwu ile w nim energii. Jednocześnie bardzo ciągnie go do człowieka. W dniu, w którym znalazłam oba kotki w krzakach, to on pierwszy wyłonił się z krzaków i głośnym miauczeniem, niczym prawdziwe wołanie o pomoc, oznajmił swoją pozycję. Rumek jest bardzo wdzięcznym kotkiem. Kocha się przytulać, wspinać na ramiona oraz być noszonym. Uwielbia wpatrywać się w oczy opiekuna, co jest momentami absolutnie rozbrajające, a do tego głośno mruczy. Ma duży apetyt, a co za tym idzie, szybko przybiera na wadze. Już znacznie przerósł siostrę, a jego szata z czasem zdaje się stawać coraz bardziej interesująca.

Whisky to śliczna trikolorka. Jest otwarta i chętna kontaktu z człowiekiem choć jest nieco spokojniejsza niż jej braciszek. Whisky potrafi dopominać się o pieszczoty i po prostu kocha drapanie w okolicach uszków. Jest nieco mniejsza ale również pełna energii. Z początku kotka była nieco wycofana, ale obecnie lgnie do człowieka, jest pełna ufności i zawsze liczy na pieszczoty oraz.. coś pysznego :) Ma prześliczną szatę i wszystko wskazuje na to, że będzie wyjątkowo piękną kotką w przyszłości.

Rodzeństwo zostało znalezione w krzakach na skrzyżowaniu. Kotki były głodne, odwodnione, chore i bez matki Zostały wyleczone ze świerzbu usznego oraz grzybicy. Przybrały na wadze, skóra jest w dobrej kondycji, a sierść jest mięciutka i lśniąca. Obecnie kitki czekają na możliwość skorzystania z szansy, jaka została im dana, na nowy dom i nowych opiekunów. Z całą pewnością ich pozytywna energia udzieli się nowym właścicielom i ucieszą jeszcze nie jedna buzię.


Mamy nadzieję, że dzieciaczki skradną Wasze serce.

Zalecenia co do domu
Szukamy rodziny, która przygarnie nasze szkraby pod swój dach i serce.
Opis charakteru
Wspaniałe, młode kocięta.
Stan zdrowia
Zdrowe.
Data adopcji

WIĘCEJ INFORMACJI
NA MÓJ TEMAT I MOJEJ ADOPCJI