Zuki
Data urodzenia
Kastracja
Tak
Szczepienia
Nie
Testy FIV_FELV
Nie

Zuki

Przepiękna, trochę nieśmiała kotka. Zuki trafiła do naszej fundacji wraz ze stadem kotów z miejscowości Tolkmicko. Karmiciel dużego stada, szukał pomocy, kiedy na stałe zmieniał miejsce zamieszkania a nikt z okolicznych mieszkańców nie był zainteresowany, aby pomóc bezdomnym kotom. Liczące 11 kotów stado zostało wydane do adopcji lub przekazane do różnych fundacji. Pod nasze skrzydła trafiły 4 koty. W tym również nasza piękna Zuki. 
Kotka jest dość płochliwa, szybszy ruch potrafi ją wystraszyć. Dłuższy kontakt z człowiekiem pozwala jej zmniejszyć barierę strachu. Potrafi bawić się wędką a nawet da się pogłaskać podczas karmienia (byłemu już opiekunowi). Każdego dnia staramy się pracować nad jej zaufaniem. 
Zuki jest wykastrowaną około 3-4 letnią koteczką, szukamy dla niej odpowiedniej rodziny, która poświęci jej trochę czasu i uwagi na socjalizację.

Zuki źle się czuje w otoczeniu zbyt wielu kotów mieszkających w kociarni. Dlatego bardzo pilnie szukamy dla niej nowej rodziny. 

 

Zalecenia co do domu
Szukamy domu i rodziny, która ma czas i możliwość socjalizacji Zuki w nowym miejscu.
Opis charakteru
Nieśmiała kotka, do małej socjalizacji. Płochliwa ale rokująca do życia wśród ludzi, przy odrobinie cierpliwości i czasu.
Stan zdrowia
Zdrowa, wykastrowana kotka, odrobaczona i odpchlona.

WIĘCEJ INFORMACJI
NA MÓJ TEMAT I MOJEJ ADOPCJI