Konwalia
Data urodzenia
Kastracja
Nie
Szczepienia
Nie
Testy FIV_FELV
Nie

Konwalia

Uwaga, będzie bardzo słodko 

 

Malutka Konwalia ma już prawie 9 tygodni, jest już samodzielnym odkrywcą świata. Wszędzie jej pełno, uwielbia zabawę z rodzeństwem i szalone gonitwy po domu tymczasowym.

Mała ma ogromne szczęście dorastać w warunkach domowych a to za sprawą naszego wspaniałego domu tymczasowego. Kotki mają stały kontakt z człowiekiem, są bezpieczne, zadbane i rozpieszczane.

Kiedy ich mama odpoczywa od ciężkiej pracy rodzicielskiej, jej stado kwiatków wesoło buszuje. Nie brakuje im pomysłów na zabawy i wygłupy, godzinami można obserwować te niewinne zaczepiki, polowania i zapasy.

Kochani my ze swojej strony bardzo mocno polecamy adopcję kociego „dwupaku” koszt utrzymania jest niewiele większy a korzyści i radość podwójna. Maluszki rozwijają się dużo lepiej kiedy mają towarzystwo innego kota, nigdy się nie nudzą i co bardzo ważne zaspokajają potrzebę bycia w stadzie kiedy jesteś w pracy.

Rodzeństwo Konwalii, Cynia, Tulipan i Stokrotka oraz ich dzielna mamusia Magnolia czekają również na adopcję.

Szczególnie Waszej uwadze polecamy mamę Magnolię - maluszki zawsze żądzą się swoimi adopcyjnymi prawami i topią serca oglądających. Poznajcie MAGNOLIĘ 

 

Zalecenia co do domu
Szukamy rodziny zdecydowanej na przyjęcie pod swój dach i serce koteczki w potrzebie a kto wie, może nawet w kocim "dwupaku"? - do czego gorąco zachęcamy.
Opis charakteru
Młodziutka koteczka socjalizowana w domu tymczasowym.
Stan zdrowia
Zdrowa, odrobaczona mała kotka.
Data adopcji

WIĘCEJ INFORMACJI
NA MÓJ TEMAT I MOJEJ ADOPCJI