Magnolia
Data urodzenia
Kastracja
Nie
Szczepienia
Nie
Testy FIV_FELV
Nie

Magnolia

Kochani przedstawiamy Wam naszą wspaniałą kocią mamusię. Już powoli rozglądamy się za nowym domkiem dla koteczki. Jak tylko jej dzieci Cynia, Tulipan, Konwalia i Stokrotka będą bezpieczne w nowych domkach mamusia zostanie przygotowana do adopcji.

Jaka jest Magnolia?

Choć początkowo była typową kotką z ulicy, zalęknioną i stroniącą od ludzi, to podczas pobytu w domu tymczasowym i opieki nad maleństwami dała nam się poznać jako bardzo opiekuńcza, ciepła i wrażliwa kotka. Swoje dzieci lubi mieć na oku a kiedy śpią zaczyna swoje zabawy, laserkiem i wszystkim co znajdzie na podłodze.

Magnolia z pewnością jest też typem kanapowca, lub sobie posiedzieć obok człowieka ale "jednym okiem" zawsze gdzieś czujne pilnuje maluchów. Z całą pewnością kiedy zostanie sama w nowym domu, i nie będzie miała na głowie tyle matczynych obowiązków, szybko przywyknie do bliskiej relacji z człowiekiem. Na chwilę obecną jest blisko ale na tyle daleko aby czuć się bezpiecznie. W porze karmienia i na zapach swoich ulubionych "kuchennych rarytasów" potrafi miałczeć i domagać się swojej porcji . Pokręci się między nogami i daje znać - jestem tu, pamiętaj o mnie człowieku! :D A jeśli dostanie smakołyka za którym nie przepada, nie pogardzi, tylko zaniesie dzieciom do "ciumkania."

Magnolia jest młodziutką, zdrową kotką, do adopcji zostanie wydana po kastracji.

 

 

Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi

Zalecenia co do domu
Szukamy cierpliwej rodziny, która pokocha naszą nieśmiałą kotkę i podaruje jej bezpieczny dom.
Opis charakteru
Młodziutka, bardzo jeszcze nieśmiała ale mocno rokująca na przytulaka kotka.
Stan zdrowia
Zdrowa, do nowego domu zostanie wydana po kastracji.

WIĘCEJ INFORMACJI
NA MÓJ TEMAT I MOJEJ ADOPCJI