Beti
Data urodzenia
Kastracja
Tak
Szczepienia
Tak
Testy FIV_FELV
Tak

Beti - jest już za tęczowym mostem.

Beti to około 3 letnia kotka. Zdecydowanie nie jest typem przytulak, woli obserwować świat z bezpiecznej dla siebie odległości. Trafiła do fundacji z miejsca, w którym znęcano się nad stadem kotów, to z pewnością przyczyniło się do tego, że nasza Beti nieufnie podchodzi do każdego nowego człowieka w swoim życiu. Trudno jej się dziwić. Nie mogła zostać w miejscu, w którym żyła, dlatego znalazła schronienie i opiekę w Pomorskiej Fundacji Bracia Mniejsi. 
Choć wiemy, że ma małe szanse adopcyjne i tak bardzo chcemy Wam ją przedstawić. Beti ma zaledwie 3 lata, przed sobą całe życie… Nie chcemy, aby mieszkała w kociarni pełnej kotów. Gdzieś w głębi serca wierzymy, że ktoś da jej szansę i przygarnie ją do siebie. Choć w naszych stadzie odnajduje się całkiem dobrze to wiemy, że w poprzednim miejscu nie tolerowała innych kotów. 
Szukamy dla Beti domu z ogromnym sercem, takiego który zrozumie potrzeby kota i pozwoli jej w swoim tempie poznać otaczający świat. 
Kotka jest wykastrowana, zaczipowana, zaszczepiona. Miała robione testy na panleukopenie, giardie, koronawirus oraz FiV i FeLV – wszystkie dały wynik ujemny. 

 

Zalecenia co do domu
Szukamy rodziny, gotowej na pracę socjalizacyjną z kotką.
Opis charakteru
Nieufna kotka, skrzywdzona przez człowieka. W fundacji odzyskuje spokój i pewność siebie. Kotka do socjalizacji z człowiekiem.
Stan zdrowia
Wykastrowana, zdrowa kotka, testy Giardia, kotonawirus, panleukopenia, FiV i FeLV ujemne.
Data adopcji

WIĘCEJ INFORMACJI
NA MÓJ TEMAT I MOJEJ ADOPCJI