Szaruś
Data urodzenia
Kastracja
Tak
Szczepienia
Nie
Testy FIV_FELV
Nie

Szaruś- wyjątkowy kot dla wyjątkowego opiekuna.

(Szukamy miłego psa, który chciałby zostać przyjacielem naszego Szarusia.)
Kot, który ponad wszystko ceni sobie relacje ze starszą suczką rezydentką, pilnie szuka nowego miejsca do życia.

Szarusia poznaliśmy 3 lata temu tymu, od tego czasu rozpoczęła się ta wyjątkowa przygoda kota z psem. Szaruś jest dużym, wykastrowanym Kocurkiem, nie lubi innych kotów i broni swojego terytorium. W domu tymczasowym, który docelowo miał być azylem dla niechcianych kotów, mogliśmy obserwować, jak tworzy się niezwykła przygoda.
Suczka o imieniu Bajla, cierpliwa i niezwykle łagodna stała się największym wsparciem kota z ulicy. Przez te kilka lat, Szaruś czeka na każdy powrót suni ze spaceru, towarzyszy jej krok w krok całymi dniami a do wypoczynku wybiera miejsca blisko niej. Przy niej czuje się bezpiecznie.
Niestety Szaruś nie jest jedynym kotem mieszkającym w domu i tu zaczynają się „schody”. Szaruś bardzo goni pozostałych kocich mieszkańców domu tymczasowego.

Niewidoma kotka Nuna, która potrzebuje wsparcia człowieka, spokoju i stabilizacji nie może cieszyć się życiem w otoczeniu tak zaborczego kota jakim jest Szaruś.

Tiga, kotka rezydentka również źle znosi wspólne mieszkanie z Szarusiem.

W najbliższym otoczeniu rodziny schronienie otrzymało również 7 kotów uratowanych z ulicy, proces ich socjalizacji jest wręcz niemożliwy, kiedy w pobliżu przebywa nasz koci indywidualista.

Z bólem w sercu zmuszeni jesteśmy znaleźć najlepszy dom dla kota, który kocha psy. Szaruś nie jest typowym przytulakiem, czasami sam przyjdzie poocierać się o nogi i daje znać, że kocha, szanuje i dziękuje za opiekę, ale branie na rączki nie wchodzi w grę. To on wyznacza granicę tej relacji.
Szaruś ma około 5-6 lat, jest wykastrowanym, bardzo mądrym kotem.

Załatwia się do kuwety i do pełni szczęścia brakuje mu tylko domu, w którym będzie kocim jedynakiem.
Szukamy rodziny, która posiada koto-lubnego psiaka, który może tęskni za towarzystwem mruczącego przyjaciela.

Obecny właściciel -opiekun Szarusia zapewnia wsparcie finansowe za ewentualne koszty weterynaryjne czy utrzymanie kota.

Musimy pilnie znaleźć dom dla Szarusia, niestety jego pobyt w domu tymczasowym nie może się to odbywać kosztem całego stada.

Pragniemy szczęścia dla wszystkich naszych uratowanych zwierząt. Każde z nich bez wyjątku na to szczęście zasługuje.
Szaruś będzie szczęśliwy, kiedy znajdzie bezpieczne miejsce bez kotów, a jego towarzyszem życia będzie psi przyjaciel i człowiek.

Nie poddajemy się szukamy szczęścia ….
Numer kontaktowy do osoby odpowiedzialnej za adopcję 607451167 Leźno koło Gdańska.

Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi

Zalecenia co do domu
Szukamy rodziny, której zależy na szczęściu kota. Szaruś nie jest na-kolankowym kotem ale może dać wiele radości samą swoją obecnością. Obserwacja niezwykłej przyjaźni z psem jest wspaniała. Szukamy dla Szarusia psiego spokojnego przyjaciela.
Opis charakteru
Bardzo nieśmiały wobec człowieka, zaborczy wobec innych kotów i broniący swojego terytorium. Szaruś nawiązał wyjątkową relację z suczką rezydentką w domu tymczasowym.
Stan zdrowia
Wykastrowany, dorosły kocurek.

WIĘCEJ INFORMACJI
NA MÓJ TEMAT I MOJEJ ADOPCJI