Dima
Data urodzenia
Kastracja
Tak
Szczepienia
Tak
Testy FIV_FELV
Nie

Dima - wspaniały pies północy szuka swojego miejsca na ziemi.
 

Nie ma takiego cwaniaka, który nie zachwyciłby się naszym pięknym Dimą. On zawodowo kradnie serca i jest w tym najlepszy.
Dima jest dorosłym, 8 letnim psem. Jest bardzo cierpliwy i spokojny, i, co najważniejsze, ubóstwia pieszczoty. Smyranie, mizianie, głaskanie, drapanie za uszkiem - wszystko to trzeba zapewnić naszemu puchatemu niedźwiadkowi 
Jak przystało na psa północy, uwielbia długie spacery, na których stara się delikatnie „ciągnąć” opiekuna. Zapewne byłby świetnym kandydatem do zaprzęgu. Kocha zimę i śnieg, uwielbia kopać w nim nory, a nawet czasem w nim śpi. 
Spacer jest dla niego zawsze za krótki i za wolny. On uwielbia swobodę i bieganie, więc należy się uzbroić w cierpliwość i w zapas energii podczas codziennej aktywności.

Dima jest „francuskim pieskiem” jeśli chodzi o smakołyki. Nie kupisz, go byle czym. Nie pogardzi natomiast pochwałami i uwagą skierowaną w jego kierunku. 
To psi ideał. Delikatny, wrażliwy i bardzo pro ludzki. To taki rodzinny chłopak. Może zamieszkać w domu z dziećmi; posiada serce i delikatność Goldena. 
Bywa też uparty, kiedy nie ma ochoty na spacer, to trudno jest na niego wpłynąć, by zmienił zdanie. Wówczas kładzie się na kanapie i nadstawia do smyrania. Delikatnie, ale stanowczo pokazuje, że nie! Teraz nie jest czas na spacer, teraz się miziamy  

Nasz przyjaciel kocha wodę. W upalne dni lubi moczyć dupkę w stawie, niczym hipopotam, wystawiając głowę na powierzchnię. W inne dni woli po prostu popływać. Należy to zaakceptować; w końcu on też znosi różne nasze zachcianki   
Jedyna bolączką naszego psiaka jest potworny strach przed wystrzałami. Boi się panicznie i szuka wsparcia w trudnych dla siebie momentach. 
Dimuś posiada sierść wymagającą zabiegów pielęgnacyjnych. Ma tendencję do kołtunienia dlatego ważne jest regularne wyczesywanie i pielęgnacja sierści oraz wizyty u groomera. 

Szukamy dla Dimy rodziny, która pokocha go bezgranicznie. Podaruje wsparcie i opiekę na resztę życia. Szukamy dla niego domu bez kotów i innych małych zwierząt natomiast  dom z innym psim kompanem jest mile widziany, gdyż nasz przyjaciel nie ma problemu z dogadaniem się z innymi przedstawicielami swojego gatunku. 
Byleby tylko psi kolega lubił chodzić tak szybko, jak Dimka. 
Psiak jest zaczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

----- METRYCZKA PSIAKÓW -----
🧮 Wiek: 8 lat
🚻 Płeć:  pies 
🐾 Wielkość: duży
🏀 Aktywność: duża
❤️ Kastracja: tak 
 ℹ️ Czip: tak
💉 Szczepienia: tak

Obecnie przebywam w Leźnie koło Gdańska.

Numer kontaktowy do mojej opiekunki 786805580. - Ona Ci o mnie opowie ... Bardzo lubi o mnie mówić 😁

 

Zalecenia co do domu
Szukamy rodziny, która sprosta opiece nad psem północy. Aktywnie spędza czas i ma sporo siły.
Opis charakteru
Jak w opisie, bardzo łagodny samiec Alfa, kocha ludzi i mizianko, dobrze dogaduje się z innymi psami z którymi dzieli przestrzeń.
Stan zdrowia
Dima jest kastrowanym 8 latkiem, Bez większych problemów zdrowotnych. Jego futerko wymaga pielęgnacji i regularnego czesania.

WIĘCEJ INFORMACJI
NA MÓJ TEMAT I MOJEJ ADOPCJI