Wojtuś
Data urodzenia
Kastracja
Tak
Szczepienia
Nie
Testy FIV_FELV
Tak

Wojtuś

Nieśmiały, elegancki kocurek szuka przyjaciela na całe życie. Wojtuś nie przybiegnie pierwszy przywitać się z człowiekiem, nie wskoczy na kolanka prosząc o głaskanie. Jeszcze nie teraz.

W domowych warunkach wszystko może się zmienić. Wojtuś ma około 4,5 roku, uwielbia obserwować świat z bezpiecznej odległości, czasem zachęcony zabawą lub smakołykiem podejdzie nieśmiało do opiekuna. Nasz przyjaciel nie bywa agresywny. Podczas odwiedzin w kociarni zdarzało się, że wybrał „kogoś” niespodziewanie i pozwalał się głaskać, ba – nawet sprawiało mu to przyjemność.

Mocno wierzymy, że domowe warunki czynią cuda, że odpowiedni klimat, czas i spokój panujący w domu pozwoli się Wojtusiowi zbliżyć do człowieka. Nasz przyjaciel idealnie dogaduje się ze stadem, z którym połączony jest od dłuższego czasu. Każdy nowy kot, bywa dla niego intruzem, dlatego polecamy go jako kociego jedynaka lub do prawidłowej socjalizacji z izolacją.

Wojtuś jest zdrowym, wykastrowanym kotem. FiV i FeLV ujemne.

Całym sercem polecamy Wojtusia do świadomej przemyślanej adopcji. Nie znamy bardziej eleganckiego i dostojnego kota niż Wojtuś.

 

 

Zalecenia co do domu
Szukamy spokojnej rodziny w której nasz Wojtuś nabierze zaufania do człowieka i pewności siebie.
Opis charakteru
Spokojny, nieśmiały a zarazem ciekawy świata kocurek.
Stan zdrowia
Dorosły, wykastrowany i zdrowy kot. Testy FiV i FeLV ujemne.

WIĘCEJ INFORMACJI
NA MÓJ TEMAT I MOJEJ ADOPCJI