Anastazja
Data urodzenia
Kastracja
Tak
Szczepienia
Nie
Testy FIV_FELV
Tak

Anastazja miała wiele szczęścia, pod nasze skrzydła trafiła chwilę przed wybuchem pożaru, który zniszczył doszczętnie dom w którym się urodziła. 🐾

Mała żyła w niekontrolowanym stadzie, które wciąż się rozmnażało. Kiedy podjęliśmy się odłowu kotów, doszło do tragedii. 
Dom, w którym mieszkały zwierzęta spłonął. Całe stado liczyło około 20 kotów. Wciąż trwają poszukiwanie zwierząt, które przeżyły. 
Udało nam się zabezpieczyć, wysterylizować, zaczipować i ocenić stan zdrowia 10 z nich. Wszystkie koty zostały przetestowane na obecność FiV, FeLV, giardia, koronawirus i panlekopenia oraz została wdrożona profilaktyka przeciwpasożytnicza. 

Nadal trwa zbiórka na pokrycie kosztów opieki weterynaryjnej przyjętych zwierząt. 
 

Anastazja ma około 9-10 miesięcy, jeszcze jest trochę wystraszona nową sytuacją ale powoli zaczyna poznawać życie wśród ludzi - przyjaciół.

Mamy nadzieję, że szybko skradnie serce nowej rodziny. W swoim dość krótkim życiu nie zaznała jeszcze miłości i czułości ze strony człowieka, ale to się właśnie zmienia. 

Anastazja poznaje świat od najlepszej strony. Obiecaliśmy jej lepsze życie u boku wspaniałej rodziny. Pomożecie nam odczarować życie młodziutkiej  koteczki? 
Mała jest już po sterylizacji, wszystkie możliwe testy są ujemne, jest również zaczipowana. 

 

Zalecenia co do domu
Szukamy rodziny gotowej na małą pracę socjalizacyjną z kotką. Mała potrzebuje trochę czasu aby poznać i zaufać nowym opiekunom.
Opis charakteru
Trochę nieśmiała kotka w pierwszym kontakcie. Pracujemy nad jej zaufaniem.
Stan zdrowia
Zdrowa, wysterylizowana i młoda kotka. Testy FiV, FeLV, giardia, koronawirus i panleukopenia ujemne.

WIĘCEJ INFORMACJI
NA MÓJ TEMAT I MOJEJ ADOPCJI