Czardasz
Data urodzenia
Kastracja
Tak
Szczepienia
Nie
Testy FIV_FELV
Tak

Tak okrutny potrafi być tylko człowiek. Czardasz wie o tym doskonale…

Przeszłość tego kota jest okrutna, serce pęka nam na milion kawałków a łzy same napływają do oczu. Czardasz zaznał okrucieństwa od człowieka, który miał być jego przyjacielem. Kiedy otrzymaliśmy zgłoszenie nie mogliśmy uwierzyć… był skrępowany, podpalany i bity.

Dziś już nie ma śladu po urazach jakie doznał, czasem tylko szuka bezpiecznego schronienia, aby schować się przed światem. Czardasz jest wspaniałym i oddanym kotem, kiedy już przełamie pierwszy strach, podchodzi i prosi o głaskanie.

W kociarni zawsze ma otwartą klatkę kenelową i w niej znajduje spokojną kryjówkę.

Czardasz jest dorosłym około 5 letnim, wykastrowanym kotem. Testy wykazały Fiv dodatni, ale nie należy się tego obawiać. Poniżej ciekawy artykuł ten temat.

WARTO WIEDZIEĆ ! Fiv

Każda adopcja, to dla kota ogromna zmiana, stres i nowe środowisko, z którym musi się zmierzyć. Dlatego pamiętać należy, aby dać czas i przestrzeń nowemu przyjacielowi na zaakceptowanie zmian.

Jednym kotom wystarczą dwa, trzy dni inne potrzebuję kilka tygodni a nawet miesięcy a potem ….potem to już czysta kocia miłość.

 

Zalecenia co do domu
Szukamy rodziny spokojnej, która zaakceptuje jego przeszłość i zrozumie potrzeby. Dom dla kotów niewychodzących.
Opis charakteru
Czardasz jest kotem, który ceni sobie spokój. Bardzo lubi głaskanie i przytulanie ale tylko wtedy, kiedy On ma na to ochotę. Potrzebuje trochę czasu aby zaufać człowiekowi.
Stan zdrowia
Czardasz jest dorosłym, wykastrowanym kotem, Testy ViF dodatni, FeLV ujemny.
Data adopcji

WIĘCEJ INFORMACJI
NA MÓJ TEMAT I MOJEJ ADOPCJI