Co Twoja firma zyska dzięki współpracy z nami? 

 

Jeśli ważny jest dla Ciebie los zwierząt, szczególnie tych bezdomnych, to zdajemy sobie sprawę z tego, że pomoc kociakom będzie dla Ciebie największą radością i satysfakcją.  

Ale wiedz, że to nie wszystko! Nic w obiegu nie ginie i uczynione dobro, wróci do Ciebie i Twojego biznesu!  

Co Twoja firma zyska dzięki współpracy z nami?  

Wizerunek – realizacja celów charytatywnych buduje wizerunek Twojej firmy, jako zaangażowanej społecznie i wrażliwej na potrzeby innych – w tym wypadku Braci Mniejszych. Coraz częściej o wyborach konsumenckich i podejmowaniu współpracy, decydują nie tylko kwestie biznesowe, ale właśnie aktywność przedsiębiorstw na innych polach. 

Wymiana doświadczeń – możemy się od siebie wzajemnie uczyć. Twoja firma i pracownicy otrzymają dostęp do naszej profesjonalnej wiedzy – nie tylko w zakresie opieki nad zwierzętami. 

Lojalność i zaufanie – badania pokazują, że firmy angażujące się w działania społeczne cieszą się większą lojalnością wśród konsumentów i pracowników. 

Motywacja zespołu – pracownicy odczuwają większą motywację do pracy, gdy wiedzą, że ich firma angażuje się w ważne sprawy i inicjatywy.  

Realny wpływ – współpracując z Pomorską Fundacją Bracia Mniejsi pomożesz dokonywać bardzo konkretnych zmian. Będziemy Cię informować na bieżąco o poprawie losu wspieranych zwierząt, zmianom prawa, o które się staramy, czy budowaniu lokalnej infrastruktury prozwierzęcej i świadomości Pomorzan! 

 

Jak możesz pomóc?
 

  • Wydarzenia i zbiórki

Jeśli prowadzisz firmę, w której możesz zorganizować wydarzenie na rzecz naszych podopiecznych, koniecznie się z nami skontaktuj! Świąteczna zbiórka datków? Licytacja rękodzieł? Kocie odwiedziny w twoim biurze?  

Razem z pewnością wymyślimy coś atrakcyjnego i pasującego do charakteru Twojego przedsiębiorstwa! 

  • Puszki charytatywne  

Odwiedza Cię wielu klientów? Być może chciałbyś postawić w swoim lokalu puszkę charytatywną? To dobry sposób na pozbycie się ciążących w kieszeni drobniaków! 😉 Chętnie dostarczymy do Twojej poczekalni materiały edukacyjne i informacyjne, które umilą czas oczekiwania Twoim klientom, a Fundacji pomogą zebrać środki, potrzebne na rozwój. 

  • Darowizna na cele statutowe Fundacji 

Możesz każdego miesiąca przekazać naszym podopiecznym choćby drobną część z dochodów Twojej firmy.  

Daje to możliwość inwestycji w transparentne kampanie na rzecz zwierząt, które długofalowo mają wpływ na ochronę zwierząt w naszym kraju. 

  • Darowizna PayRoll 

Możesz umożliwić pracownikom składanie dobrowolnej deklaracji, na podstawie której księgowość w Twojej firmie co miesiąc przeleje na rzecz zwierząt określoną kwotę z pensji na konto Fundacji. Pracownicy mogą przekazywać choćby “końcówki” swego wynagrodzenia - ważna jest każda złotówka! 

Pobierz (plik pdf) Wzór deklaracji Pay Roll. 

Ta prosta metoda, pozwoli Twoim pracownikom na wspieranie ważnych dla nich inicjatyw. 

  • Usługi 

Jeśli prowadzisz firmę usługową, z której pomocy możemy skorzystać lub dysponujesz towarem, który chcesz przekazać na rzecz Pomorskiej Fundacji Braci Mniejszych, chętnie skorzystamy z Twojej pomocy! 

  • Wolontariat pracowniczy 

Wspólnie możemy zorganizować dla Twoich pracowników atrakcyjny wolontariat, który zaangażuje ich w pożytecznym celu! Być może znajdziemy sposób, by wzajemnie poszerzyć nasze kompetencje? Pomóżmy sobie wzajemnie działać skuteczniej i podzielmy się przydatnymi doświadczeniami! 

 

kot patrzący w górę