Dziobak
Data urodzenia
Kastracja
Tak
Szczepienia
Tak
Testy FIV_FELV
Tak

Wspaniały Dziobaczek szuka nowego domku

Dziobak jest młodziutkim, bo zaledwie 1,5 rocznym kotem. Zdiagnozowano u niego hipoplazję wrodzoną, niedorozwój móżdżku. Dziobak jest wspaniałym przyjacielem, jego choroba nie przeszkadza mu cieszyć się życiem. Pierwszy podbiega do miziania, pierwszy jest na drapaku i pierwszy w kolejce do karmienia. On po prostu kocha ludzi i wszystkich w koło.

Jedyne co go różni od zdrowych kotów, to sposób załatwiania swoich potrzeb. Dziobak załatwia je na podkłady. Zachowuje czystość, bo doskonale wie, że tak właśnie trzeba. Obecnie żyje w stadzie innych kotów z którymi bardzo dobrze się dogaduje.

Szukamy dla niego odpowiedzialnej rodziny, która zaakceptuje jego odmienny stan zdrowia, otoczy opieką i miłością do końca życia. Dziobak nie ma problemu ze wskakiwaniem na kanapę czy drapak, byle tylko być blisko człowieka. Niestety strome schody mogą już być przeszkodą.

Kochany Dziobak bardzo potrzebuje człowieka.
Pomożecie nam znaleźć idealny dom dla naszego podopiecznego?

 

Zalecenia co do domu
Dom i rodzina, która pokocha naszego Dziobaka takiego jaki jest, trochę chwiejnego, głuptaska. Rodzina, która zrozumie jego potrzeby np. załatwianie potrzeb na matę a nie do kuwety, rodzina z wielkim sercem. Oczywiście dom dla kotów nie wychodzących.
Opis charakteru
Dziobak to bardzo radosny kot, zawsze lubi być blisko człowieka. Chodzi kołysząc się lekko na boki i czasami ma trudności z równowagą. Uwielbia spać na łóżku.
Stan zdrowia
Testy felv/fiv ujemne, odrobaczony, kastrat, hipoplazja wrodzony niedorozwój móżdżku.
Data adopcji

WIĘCEJ INFORMACJI
NA MÓJ TEMAT I MOJEJ ADOPCJI