Ozzy
Data urodzenia
Kastracja
Tak
Szczepienia
Nie
Testy FIV_FELV
Tak

Ozzy spokojny śpioch...

Dorosły, wspaniały koci kawaler szuka spokojnego domu.Ozzy został znaleziony na stacji benzynowej. Nikt go nie chciał, nikt nie szukał… prawdopodobnie został porzucony przez właścicieli.

Kochany Ozzy jest bezproblemowym kotem, większość dnia przesypia jak tylko nadarzy się okazja- nie nachalnie szuka kontaktu z człowiekiem.

W nowym domu może być kocim jedynakiem.

Nie przepada za towarzystwem zbyt wielu intruzów w swoim otoczeniu, raczej szuka miejsca gdzie może sobie spokojnie odpocząć i zrelaksować się.

Troszeczkę trzeba go do siebie przekonać, ale jak to mówią „przez żołądek do serca” W przypadku kocich łakomczuszków przysłowie to sprawdza się idealnie.

Ozzy został już wykastrowany, nie przyczyni się wiec do rozmnażania bezdomności.

Jeśli chciałbyś podarować mu trochę miejsca w swoim sercu i mieszkaniu- skontaktuj się z nami. Ozzy z pewnością ucieszy się na wieść o nowym domu.

 

Zalecenia co do domu
Dom spokojny, znający się na socjalizacji lub podążający za naszymi wskazówkami. Ozzy potrzebuje czasu na zapoznanie się z nową sytuacją. Dom dla kota niewychodzącego. Ozzy powinien być kocim jedynakiem, pomimo tego, że w kociarni dzielni przestrzeń z innymi kotami - lubi ciszę i spokój.
Opis charakteru
Spokojny, trochę nieśmiały kot. Jeszcze nie jest przytulakiem ale jest na dobrej drodze do kanapowca. Ozzy potrzebuje trochę czasu i zachęty od opiekunów aby dać się pogłaskać. Wierzymy, że już niedługo sam będzie podchodził po swoją porcję pieszczot.
Stan zdrowia
Zdrowy, dorosły, wykastrowany kot.
Data adopcji

WIĘCEJ INFORMACJI
NA MÓJ TEMAT I MOJEJ ADOPCJI