Koga
Data urodzenia
Kastracja
Nie
Szczepienia
Nie
Testy FIV_FELV
Tak

 Koga, przemiła koteczka znaleziona w dzielnicy Gdańska Stogi.

Kotka kręciła się podobno od zimy w okolicy budowy, jak mówią pracownicy, czasem coś, ktoś dał jej do jedzenia a ona szukała pomocy i wsparcia u każdego napotkanego człowieka. 

Koga ewidentnie jest kotem domowym przyzwyczajonym do obecności człowieka. Ona wie doskonale czego chce i potrzebuje a tym właśnie są ciepłe dłonie które głaszczą i wygodne legowisko. 
Niestety poszukiwanie właściciela na nic się nie zdało. Podobno wokół budowy z której została zabrana są same pola i las. 

Nie mogliśmy zostawić kotki bez pomocy, zwłaszcza, że jej umaszczenie i waga wskazują na to, że od długiego czasu walczy o przetrwanie każdego kolejnego dnia. 

Kotka została zabrana do Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi natychmiast wykonaliśmy testy FiV, FeLV, giardia, koronawirus i panleukopenia na szczęście wszystkie wyniki są ujemne. 

Niestety musimy trochę popracować nad masą. Na chwilę obecną jej waga nie pozwala na wykonanie zabiegu kastracji. Jak tylko jej stan zdrowia się unormuje kotka oczywiście taki zabieg przejdzie.

Koga ma obecnie około 5 lat. Jest jedną z najbardziej przyjaznych kotów jakie mieszkają w naszej kociarni. Już dziś rozglądamy się za nowym domem dla dziewczynki. 

Jej miejsce jest na wygodnej kanapie a nie w klatce w kociarni. 
Dlatego bardzo prosimy o pomoc, udostępnianie i przemyślaną decyzję adopcyjną. 

 

Zalecenia co do domu
Szukamy ciepłego miłego domu i spokojnej rodziny dla naszej Kogi.
Opis charakteru
Wspaniała kotka, szukająca kontaktu z człowiekiem.
Stan zdrowia
W dniu przyjęcia bardzo wychudzona ze zmianami w umaszczeniu futerka.
Data adopcji

WIĘCEJ INFORMACJI
NA MÓJ TEMAT I MOJEJ ADOPCJI