Co możesz zrobić?

Podoba Ci się idea pomocy naszym Braciom Mniejszym i chciałbyś włączyć się w działania Fundacji w inny sposób, niż zostanie wolontariuszem czy wsparcie materialne?

Mamy dla Ciebie propozycje działań samodzielnych, które mocno wspierają pracę Pomorskiej Fundacji Braci Mniejszych:

 

Prowadź Dom Tymczasowy!

Z różnych względów - zdrowotnych lub behawioralnych - niektóre mruczki nie mogą mieszkać z licznym kocim rodzeństwem. Dla takich właśnie potrzebujemy Domu Tymczasowego na okres powrotu do zdrowia i znalezienia dla nich „rodziny adopcyjnej”.

Zgłoś się do nas, jeśli Twój dom stoi otworem dla kotów potrzebujących pomocy!

W zależności od Twoich możliwości zapewnimy karmę, wyprawkę dla kota, sfinansujemy leczenie i leki oraz udzielimy wszystkich potrzebnych porad.

Opieka nad jednym czy dwoma kotami jest dużo łatwiejsza, niż troska o całe stado - przyjmując kota do Domu Tymczasowego w stosunkowo prosty sposób, pomożesz nam znaleźć dla niego nową kochającą rodzinę!

Zostań karmicielem, postaw domek lub karmnik!

Jeśli posiadasz kawałek przestrzeni, na której mógłbyś wziąć pod opiekę okoliczne dzikie zwierzęta i postawić na niej karmnik - daj nam znać!

W zależności od dostępnych środków, dostarczamy w różnej cenie (a nawet za darmo) domki, karmniki i karmę dla różnych gatunków zwierząt.

Zrób to sam!

W naszej Bazie Wiedzy znajdują się liczne poradniki na temat infrastruktury dla zwierząt, którą każdy może wykonać samodzielnie metodami chałupniczymi.

W razie potrzeby pomocy SKONTAKTUJ się z nami - udzielimy niezbędnych informacji oraz dostarczymy materiały.

 

Jak możesz nas wesprzeć materialnie?
 

Darowizny  

To dzięki wsparciu darczyńców możemy działać i skutecznie pomagać. Każda złotówka ma znaczenie!  

Za 3 złote możemy nakarmić kota przez jeden dzień, za 50 złotych zaszczepić go przed chorobami, zaś za 100 złotych ubezpłodnić, by jego potomstwo nie zwiększało problemu bezdomności wśród zwierząt.  

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ 

 

Zorganizuj zbiórkę

Możesz zaangażować się w zbieranie funduszy na działanie naszej fundacji i zorganizować zbiórkę lub kwestę publiczną.

Udostępnimy Ci specjalnie oznakowane i zarejestrowane puszki oraz pomożemy w kwestiach rejestracyjnych.

Chcesz nam pomóc w ten sposób?

Napisz do nas!